O firmie

Slider Technologies to nowoczesna spółka skupiająca wokół siebie osoby z doświadczeniem  w dziedzinie zasilania awaryjnego oraz wyposażenia technologicznego obiektów Data Center. Jakość świadczonych usług przez Slider Technologies dostrzegli również renomowani producenci tacy jak Eaton, Ever, Vertiv, Salicru, Piller Esa-Grimma doceniając to poprzez przyznanie autoryzacji.

Przy współpracy z naszymi producentami możemy profesjonalnie i terminowo tworzyć niezawodne systemy zasilania, chłodzenia, gaszenia lub monitorowania dla potrzeb infrastruktury informatycznej, medycznej oraz wojskowej i przemysłowej. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg rozwiązań dopasowanych do Waszych potrzeb opartych o wysokiej jakości markowy sprzęt, który zagwarantuje Państwu długotrwałą i bezawaryjną eksploatację.

Każde z urządzeń wymaga właściwej opieki gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Nasz wysoce skuteczny zespół specjalistów zapewnia usługi serwisowe na najwyższym poziomie.

Cieszymy się, że nasi Klienci wracają do nas z kolejnymi projektami. Jest to dla nas najlepsza referencja jaką możemy od nich otrzymać.

Zapraszamy Państwa do współpracy

Piotr Butwiłowicz Prezes Zarządu
Piotr Butwiłowicz Prezes Zarządu

You may also like