DATA CENTER

Oferta Slider Technologies to nie tylko systemy zasilania. Rozwój firmy spowodował rozszerzenie oferty o kompleksową realizację obiektów typu Data Center. W ramach tej oferty Slider Technologies zapewnia opracowanie koncepcji i dokumentacji projektowej serwerowni, budowę pomieszczenia serwerowni zgodnie z założeniami użytkownika w oparciu o wytyczne Uptime Institute, wykonanie instalacji chłodniczej, gaśniczej, monitoringu oraz kontroli dostępu, podłogi technicznej, instalacji elektrycznej oraz światłowodowej itd.

Doświadczenie zdobyte w oparciu o realizację jednej z największych serwerowni w Polsce (6 MW chłodu i …MW zasilania UPS) gwarantuje, że kadra inżynierska firmy poradzi sobie z każdymi niespodziankami, które może napotkać na placu budowy.

Oferta w dziedzinie obiektów Data Center jest kompleksowa i oprócz dostawy szaf rack lub zabudowy „zimny” i „gorący” korytarz zapewnia również migrację sprzętu klienta.

Ciekawym rozwiązaniem dla klientów, którzy mają ograniczoną powierzchnię lokalową są serwerownie kontenerowe indywidualnie tworzone przez Slider Technologies.

You may also like