DATA CENTER

Oferta Slider Technologies to nie tylko systemy zasilania. Rozwój firmy spowodował rozszerzenie oferty o kompleksową realizację obiektów typu Data Center. W ramach tej oferty Slider Technologies zapewnia opracowanie koncepcji i dokumentacji projektowej serwerowni, budowę pomieszczenia serwerowni zgodnie z założeniami użytkownika w oparciu o wytyczne Uptime Institute, wykonanie instalacji chłodniczej, gaśniczej, monitoringu oraz kontroli dostępu, podłogi technicznej, instalacji elektrycznej oraz światłowodowej itd.

Doświadczenie zdobyte w oparciu o realizację jednej z największych serwerowni w Polsce (6 MW chłodu i …MW zasilania UPS) gwarantuje, że kadra inżynierska firmy poradzi sobie z każdymi niespodziankami, które może napotkać na placu budowy.

Oferta w dziedzinie obiektów Data Center jest kompleksowa i oprócz dostawy szaf rack lub zabudowy „zimny” i „gorący” korytarz zapewnia również migrację sprzętu klienta.

Ciekawym rozwiązaniem dla klientów, którzy mają ograniczoną powierzchnię lokalową są serwerownie kontenerowe indywidualnie tworzone przez Slider Technologies.

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *